Reklama
Systemy centralnego odkurzania

Dlaczego centralne odkurzanie?

Komfort, wygoda użytkowania, trwałość i bezawaryjność to tylko niektóre zalety systemu centralnego odkurzania . Najważniejsze jest jednak to w jaki sposób system dba o Twoje zdrowie. Z uwagi na duża moc ssącą i sposób odprowadzania zassanego powietrza, odkurzacz centralny   przyczynia się do oczyszczenia nie tylko sprzątanych powierzchni, ale i powietrza wewnątrz sprzątanego pomieszczenia. Jest to fakt szczególnie ważny dla alergików. Badania dowodzą, że zastosowanie systemu centralnego odkurzania przyczynia się do znacznej redukcji objawów alergii. Takich właściwości nie zapewniają żadne konwencjonalne odkurzacze.

Dlaczego BEAM???

Firma Beam jako pierwsza zajęła się produkcją odkurzaczy centralnych i działa w branży nieprzerwanie od 1957 r. Oferuje produkty o najwyższej jakości.
Najnowocześniejsze odkurzacze centralne wyposażone w mocne silniki firmy AMETEK oraz DOMEL (producent nr 1 na świecie w produkcji silników do centralnych odkurzaczy)
Seria odkurzaczy tzw. SERENITY - specjalnie wyciszane
Wzmocnienie siły ciągu przez zastosowanie 3-stopniowej turbiny
Dodatkowe gniazdo w odkurzaczu
System "ATLIS" - daje możliwość podłączenia instalacji z obu stron odkurzacza
Okienko w pojemniku na kurz
Antybakteryjne pojemniki na kurz
Najskuteczniejsza filtracja - cyklon w połączeniu z filtrem samoczyszczącym (co ma duży wpływ na żywotność silnika i turbiny a także wpływa na stan elewacji w miejscu wylotu powietrza)
5 lat gwarancji oraz serwis pogwarancyjny
Włączanie oraz wyłączanie w rączce i w gniazdku
Możliwość dowolnego kompletowania zestawów sprzątających
Wykonanie instalacji wyłącznie w oparciu o rury i kształtki z dodatkiem antystatyku
Wieloletnia tradycja
Konkurencyjne ceny

 
statystyka